راهنمایی پکیج کولر گازی

راهنمایی پکیج کولر گازی

پکیج پشت بامی گری 

پکیج های پشت بامی گری از ظرفیت 3 تن تا 30 تن را پوشش می دهند. که تمام مراحل مونتاژ، لوله کشی و سیم بندی و شارژ آن با مبرد  R 22در کارخانه صورت گرفته و بصورت یک واحد کامل برای حمل به محل پروژه آماده می گردد.این دستگاه گونه ای از دستگاه تهویه مطبوع است که  می تواند هم در پشت بام و هم در محوطه زمین نصب گردد.کارایی مفید آن در ویلا ها،هتل ها، مدارس، فروشگاه ها، کارخانجات و … می باشد.نکته ی حائز اهمیت حول این بحث این است که این دستگاه بدلیل تهویه مرکزی و یکسان برای تمام مکان های کانال کشی شده برای منازل پیشنهاد نمی شود.

 طراحی زیبا و دقیق آن بگونه ای است که ضمن کوچک بودن سایز، ظاهر جذاب و صدای کارکرد بسیار کم و بدنه ضد زنگ آن، کارکرد دستگاه را برای هر نوع شرایط آب و هوایی و کاربردهای مختلف ممکن می سازد.

 کویلها در مرحله بعد از ساخت با هوای فشرده تا 325psig از لحاظ نشتی تست می شوند و بعد از مونتاژ دستگاه نیز، تست نشتی آن با ترکیبی از R22 و نیتروژن با فشار 410psig صورت می پذیرد که در حین این تست، عملکرد کنترل فشار بالا نیز مورد بررسی و تأیید قرار می گیرد. در مرحله تخلیه و رطوبت گیری)وکیوم( نیز عملکرد کنترل فشار پایین تست می شود. تمام قطعات الکتریکی اعم از کمپرسورها، موتور فن های کندانسور و مدار کنترل نیز جهت حصول اطمینان از عملکرد صحیح و پایدار دستگاه در مرحله بعد از مونتاژ بررسی میگردند.

 بعد از مونتاژ ، دستگاهها بدقت تمیز می شوند تا هرگونه روغن و آلودگی حین تولید از بین برود. بدنه با رنگ پودری بسیار مرغوب، رنگ آمیزی شده و این رنگ بمدت 750 ساعت با اسپری نمک تست می گردد.

 جهت حصول بهترین عملکرد ممکن، کمپرسورهایی با بالاترین توانایی و راندمان و استحکام در این پکیجها مورد استفاده قرار می گیرند. کمپرسورها مجهز به محافظهای جریان بیش از حد مجاز می باشند تا طول عمر آنها تضمین گردد. کمپرسورهای اسکرال شرکت گری، از سازنده های معتبر نظیر COPALAND ، DAN FOSS وSANYO می باشند

  اتاقک یونیت دستگاه از فولاد گالوانیزه ساخته شده که سطوح خارجی آن با استفاده از تکنولوژی رنگ پودری رنگ شده است بگونه ای که یونیت توانایی کار در دمای محیط  52° C  را دارد.دستگاه مجهز به محافظ کویل کندانسور می باشد که کویل را از هرگونه ضربه محافظت می کند.اندازه پنل های اتاقک بزرگ می باشد، به راحتی برای سرویس و نگهداری برداشته می شوند و دارای دسته های حمل توکار می باشد و همچنین دسترسی به فیلترها از طریق یک پنل که قابلیت جابجا شدن را دارد فراهم می شود.

Reference:
nia-ir.com

راهنمای خرید دیگر کالاها:

درباره: آرزو شعاعی

انتشار این مطلب در:

شما هم نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *