در خرید تلویزیون چند اینچ برای منزل شما کافیست ؟

نگرانی بسیاری از کاربران هنگام خرید HDTV انتخاب تلویزیون با اینچ مناسب است. شما می توانید با توجه به فاصله ای که از مکان قرار گرفتن تلویزیون خود دارید، مناسب ترین اینچ صفحه نمایش برای تلویزیون خود را محاسبه کنید و اگر پیش تر HDTV مورد نظرتان را تهیه کردید،در ادامه مطلب روش محاسبه فاصله مناسب برای مشاهده بهترین تصویر از تلویزیون را مشاهده خواهید کرد

وبسایت flatpanelshd.com سایز تلویزیون مناسب منزل شما را محاسبه می کند. علاوه بر این اگر سایز تلویزیون را انتخاب کردید و می خواهید بدانید چند متر باید از تلویزیون فاصله داشته باشید تا بهترین تصویر را مشاهده کنید، این سایت به شما کمک خواهد کرد تا محاسبات لازم را انجام دهید.

ابتدا نحوه کار کردن با این ابزار را آموزش خواهیم داد و پس از آن با مراجعه به فایل فلش در انتهای مقاله می توانید فاصله استاندارد برای استفاده از تلویزیون را محاسبه نمایید.

سایز تلویزیون مناسب منزل شما

برای محاسبه اینچ تلویزیون بر اساس فاصله کاربران

1- فاصله بین تلویزیون را از محل نشستن برای تماشای تلویزیون بر اساس متر، محاسبه کنید و قسمت Screen Size که در تصویر بالا نشان داده شده را خالی بگذارید

نکته: اغلب تلویزیون های امروزی رزولوشن 1080P یا Full HD دارند. بنابراین این مورد را روی 1080P تنظیم کنید.

2- شما باید از رزولوشن تلویزیونی که قصد خرید آن را دارید، مطلع باشد.

3- دکمه Calculate را فشار دهید تا مشاهده کنید با این فاصله، کوچکترین تلویزیونی که در این سایز بهتر است تهیه کنید چند اینچ است.

4- اگر تلویزیون خود را در سایز مورد نظرتان تهیه کردید و قصد دارید بهترین فاصله از تلویزیون را محاسبه کنید؛ سایز صفحه نمایش را وارد کنید و فاصله قرار گرفتن از تلویزیون را خالی بگذارید تا این برنامه، فاصله را برای شما مشخص کند. سپس دکمه Calculate را فشار دهید.

به طور مثال ، این سایت برای فاصله 2 متر و رزولوشن 1080P، سایز 50 اینچ را در نظر می گیرد.

منبع: www.zoomit.ir

راهنمای خرید دیگر کالاها:

درباره: افشین ملکی

انتشار این مطلب در:

شما هم نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *